Просування сайтів (SEO)

Успішне просування сайту потребує злагодженої роботи над проектом згідно розробленої спеціалістами стратегії. Ми пропонуємо комплексні SEO послуги, які приведуть до збільшення відвідуваності з пошукових систем.

Перелік інструментів підбирається індивідуально для кожного типу проекту.  Маркетинговий підхід до просування дозволяє відчути вигоду вже після 3-го місяця співпраці. 

Замовивши просування сайту у нас, Ви отримаєте послуги професійного seo-спеціаліста, програміста, інтернет-маркетолога, копірайтера та контент-менеджера.

Формула успішного просування сайту

проведення комплексного аудиту проекту для розуміння його слабких і сильних сторін. Розробка завдань для спеціалістів та усунення недоліків.

аналіз конкурентів в пошуковій видачі, опис стратегії і плану робіт для досягнення результатів за допомогою виділених ресурсів.

розробка максимально точного та повного семантичного ядра, а також структури розділів на сайті. Структура має бути зручною і зрозумілою як для користувачів сайту, так і для роботів пошукових систем.

сайт повинен мати грамотну внутрішню технічну оптимізацію, щоб нічого не заважало зайняти високі позиції в рейтингах пошукових систем.

згідно оновлених алгоритмів пошукових систем важливо, щоб сайт був адаптивним під мобільні пристрої і ним було зручно користуватися.

розробка якісного текстового та графічного наповнення, яке у повній мірі буде задовільняти запити користувачів та розширить семантичне ядро запитів по проекту.

робота на цьому етапі спрямовується на те, щоб розмістити посилання сайт клієнта на якомога більшій кількості тематичних сайтів у Інтернеті.

після того, як цілі досягнуто і сайт знаходиться в ТОП-10 по основних ключових словах, потрібно виділити бюджет на підтримку та моніторинг, оскільки конкуренти можуть швидко Вас обігнати.

Вартість просування сайту (SEO)

від 190$/міс.

______

Вартість послуг розраховується індивідуально. Щоб дізнатися ціну по Вашому проекту, заповніть експрес бриф!

Підводні камені

про які мало хто говорить

 ГАРАНТІЯ ПОЗИЦІЙ ЗА 1 МІСЯЦЬ

Деякі підрядники обіцяють гарантії результатів у вигляді позицій. В SEO ніхто не може гарантувати конкретних позицій, тому краще уникати таких виконавців і зосередитися на правильному розвитку свого проекту.

 “СІРІ” МЕТОДИ ПРОСУВАННЯ

Для швидкого досягнення результатів можуть використовуватися заборонені методи просування. В такому випадку є великий ризик накладення санкцій на Ваш сайт з боку пошукових систем. 

 ТИМЧАСОВІ ПОСИЛАННЯ

Дуже часто під час просування сайту використовуються так звані “арендні” посилання. В сучасних умовах вони дуже слабо працюють, а після припинення просування Ви можете втратити усі напрацювання.

 РОЗРАХУНОК НА ВЕЗІННЯ

Деякі спеціалісти можуть брати гроші, але майже нічого не робити по Вашому проекту. Вони можуть надавати незрозумілі звіти, прикриватися сезонним ростом графіку відвідуваності і казати, що це їх заслуга.

Чому просування сайту 

варто замовити у нас

 ГАРАНТІЯ ЯКІСНОЇ РОБОТИ

Під час роботи над проектом ми не можемо обіцяти конкрентні позиції, але гарантуємо належне виконання усіх необхідних робіт та дотримання офіційних правил пошукових систем.

 ТІЛЬКИ БІЛІ МЕТОДИ ПРОСУВАННЯ

В своїй роботи ми не застосовуємо заборонені методи просування і розвинаємо проекти за допомогою якісного контенту, зручності для користувачів, органічного збільшення кількості зовнішніх посилань та інших дозволених і працюючих методик.

 ВІЧНІ ПОСИЛАННЯ

На етапі зовнішньої оптимізації, стараємося отримати органічне постійне посилання, яке буде корисним для користувачів та надовго покращить рейтинги сайту в пошукових системах.

 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ

Для успіху будь-якого проекту в SEO, потрібно систематично виконувати великий об’єм робіт згідно стратегії. В процесі роботи ми звітуємо про кожне виконане завдання та чітко обгрунтовуємо свої дії!

Перегляньте наші роботи та кейси

Дізнайтеся яких результатів досягнули наші клієнти у SEO

Етапи просування Вашого сайту

Основні етапи нашої з Вами співпраці
Після заповнення брифу підрахуємо остаточну вартість робіт
1 Заповнення експрес-брифу
ПІДПИСУЄМО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ НА МІНІМУМ 6 МІСЯЦІВ
2 ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ
ПРОВОДИМО АУДИТ ТА ВИКОНУЄМО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
3 АУДИТ І ТЕХНІЧНА ОПТИМІЗАЦІЯ
ПРАЦЮЄМО НАД ЗБІЛЬШЕННЯМ КІЛЬКОСТІ ПОСИЛАНЬ НА ВАШ ПРОЕКТ
4 ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ
ВИКОНУЄМО НЕОБХІДНИЙ ПЕРЕЛІК РОБІТ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ ПОЗИЦІЇ
5 ПІДТРИМКА РЕЗУЛЬТАТІВ

Відповіді на часті запитання по SEO

Як зрозуміти чи SEO є ефективним для мого бізнесу?

Ефективність можна відслідкувати за допомогою інструментів веб-аналітики (наприклад, Google Analytics). Для цього у Вас мають бути налаштовані цілі, розрахована та призначена цінність кожної конверсії. Таким чином Ви побачите скільки клієнтів прийшло з пошукових систем і яку цінність у грошовому еквіваленті вони мали для Вашого бізнесу.

Від чого залежить вартість просування?

Вартість може залежати від таких основних факторів як: поточний технічний стан проекту, регіон просування, конкуренція, кількість категорій/сторінок, вимоги до контенту та ін.

Чи гарантуєте ви, що мій сайт займе перші позиції?

На жаль такої гарантії Вам ніхто не зможе дати, так як пошукові системи є незалежними компаніями зі своїми регламентами і правилами, на які ми вплинути не можемо. Ми можемо дати гарантію на належне виконання робіт відповідно до договору та гарантію загального збільшення відвідуваності з пошукових систем.

Чи можна оплатити Ваші послуги погодинно?

Так, Ви можете замовити виконання певних робіт та оплатити їх за погодинною ставкою. Це може бути проведення аудиту, виконання робіт по технічній оптимізації, написання контенту та ін. Вартість робіт від 20$/год.

Через скільки часу можна буде побачити результат?

Перші результати можна буде побачити вже на 3-4-ий місяць роботи над Вашим проектом. Кожного місяця ми надаємо зрозумілий звіт по проробленій роботі, основних показниках та досягнутих результатах.

Чи потрібні додаткові бюджети на просування?

Ми стараємося розрахувати вартість послуг таким чином, щоб клієнти не несли додаткових витрат. У вартість робіт вже включено бюджет на зовнішню оптимізацію та додаткові інструменти для роботи.

Як можна оплатити Ваші послуги?

Оплата здійснюється у вигляді 100% передоплати перед початком розрахункового періоду. Оплатити послуги SEO можна готівкою, на розрахунковий рахунок (ФОП) або з ПДВ.

Залишились запитання?

Надішліть заявку та отримайте безкоштовну консультацію інтернет-маркетолога