Просування сайту в Інтернеті (SEO)

Просування сайту в інтернеті (SEO) – що потрібно знати власнику сайту

Успішне просування сайту в інтернеті потребує злагодженої роботи над проектом згідно розробленої спеціалістами стратегії. Правильна робота над розкруткою сайту (SEO) завжди призводить до збільшення відвідуваності з пошукових систем.

Перелік інструментів підбирається індивідуально для кожного типу проекту.  Маркетинговий підхід до просування дозволяє відчути вигоду вже після 3-го місяця співпраці. 

Краще замовити просування сайту в спеціалізованій студії де над Вашим проектом будуть працювати кілька спеціалістів, а саме: seo-спеціаліст, програміст, інтернет-маркетолог, копірайтер, контент-менеджер та ін.

(!) Рекомендуємо замовляти просування сайту тільки у спеціалістів з успішними кейсами!

Як успішно просунути сайт в інтернеті з допомогою seo-фахівців

 1. Визначте слабкі сторони проекту. Замовте комплексний аудиту сайту для розуміння його слабких і сильних сторін. Після проведення аналізу, сформуйте завдання для усунення недоліків спеціалістами.
 2. Розробіть стратегію просування. Попросіть підрядника розробити стратегію просування сайту на найближчих 6-12 місяців. Стратегія повинна бути адаптованою під наявні ресурси (бюджет на просування).
 3. Семантичне ядро та структура сайту. Дозволяє правильно розмістити розділи та категорії, щоб вони були зручними і зрозумілими як для користувачів сайту, так і для роботів пошукових систем.
 4. Технічна оптимізація. Сайт повинен мати грамотну внутрішню технічну оптимізацію, щоб нічого не заважало зайняти високі позиції в рейтингах пошукових систем.
 5. Адаптивність під мобільні пристрої. Згідно оновлених алгоритмів пошукових систем важливо, щоб сайт був адаптивним під мобільні пристрої і ним було зручно користуватися.
 6. Якісний, унікальний і релевантний контент. Наповнюйте сайт тільки якісними текстовими, графічними та відеоматеріалами, які у повній мірі будуть задовольняти запити користувачів та розширять семантичне ядро по проекту.
 7. Грамотна зовнішня оптимізація. Передбачає заходи по розміщенні посилань для просування сайту на якомога більшій кількості тематичних ресурсів у Інтернеті.
 8. Підтримка досягнутого результату. Після того, як основні цілі досягнуто і сайт знаходиться в ТОП-10 по більшості ключових слів, потрібно виділити бюджет на підтримку та моніторинг, оскільки конкуренти можуть швидко Вас обігнати.

Не рекомендуємо працювати з підрядниками які:

 • ДАЮТЬ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ. Деякі підрядники обіцяють гарантії результатів у вигляді позицій. Запам’ятайте, в SEO ніхто не може гарантувати конкретних позицій, тому краще уникати таких виконавців і зосередитися на правильному розвитку свого проекту.
 • ВИКОРИСТОВУЮТЬ “СІРІ” МЕТОДИ ПРОСУВАННЯ. Для швидкого досягнення результатів можуть використовуватися заборонені методи просування. В такому випадку є великий ризик накладення санкцій на Ваш сайт з боку пошукових систем. 
 • РОЗМІЩАЮТЬ ТИМЧАСОВІ ПОСИЛАННЯ. Дуже часто під час просування сайту використовуються так звані “арендні” посилання. В сучасних умовах вони дуже слабо працюють, а після припинення просування Ви можете втратити усі напрацювання.
 • РОЗРАХОВУЮТЬ НА ВЕЗІННЯ ТА ЗМІНУ АЛГОРИТМІВ. Деякі спеціалісти можуть брати гроші, але майже нічого не робити по Вашому проекту. Вони можуть надавати незрозумілі звіти, прикриватися оновленням алгоритмів, сезонним ростом відвідуваності і казати, що це їх заслуга.

Хороші спеціалісти, як мінімум, відповідають наступним критеріям:

 • ГАРАНТУЮТЬ ЯКІСНЕ ВИКОНАННЯ РОБІТ. Хоча, під час роботи над Вашим проектом, ніхто не може обіцяти конкрентних позицій, але має бути гарантія належного виконання усіх необхідних робіт та дотримання офіційних правил пошукових систем.
 • ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТІЛЬКИ “БІЛІ” МЕТОДИ ПРОСУВАННЯ. Розвиток проекту відбувається в першу чергу за рахунок якісного контенту, зручності для користувачів, органічного збільшення кількості зовнішніх посилань та інших дозволених і працюючих методик.
 • РОЗМІЩУЮТЬ ТЕМАТИЧНІ ВІЧНІ ПОСИЛАННЯ. На етапі зовнішньої оптимізації, стараються отримати органічне постійне посилання, яке буде корисним для користувачів та надовго покращить рейтинги сайту в пошукових системах.
 • ВІДПОВІДАЛЬНІ ТА ПРОЗОРІ ПЕРЕД КЛІЄНТОМ. Для успіху будь-якого проекту в SEO, потрібно систематично виконувати великий об’єм робіт згідно розробленої стратегії. В процесі просування сайту виконавець повинен звітувати про кожне виконане завдання та чітко обгрунтовувати свої дії!

Наша команда використовує пошукову оптимізацію (SEO) для просування власних та партнерських проектів. Якщо у вас є сайт який потрібно просувати за допомогою цього інструменту, то надішліть нам запит через відповідну форму на сайті.

Залиште заявку на консультацію!