Контекстна реклама

Контекстна реклама – це ефективний інструмент для швидкого залучення потенційних клієнтів на сайт. Ви платите тільки за реальні переходи чи заявки.

При правильному налаштуванні контекстної реклами в Інтернеті, можна отримати стабільний потік клієнтів для будь-якого бізнесу. Реклама в Google (на перших сторінках, банерна або ремаркетинг) це надійний, доступний, а головне, вигідний помічник для бізнесу.

Замовте налаштування контекстної реклами у сертифікованих спеціалістів!

Формула успішного рекламування в Google

перед налаштуванням контекстної реклами в Google Adwords потрібно перевірити сайт на відповідність технічним вимогам та внести необхідні зміни на посадкові сторінки.

визначаємося з цілями, яких необхідно досягнути за допомогою реклами в інтернеті. Вибираємо типи рекламних кампаній, доступні інструменти, визначаємося з бюджетом і основними показниками.

розробляємо структуру рекламного кабінету, яка буде відповідати поставленим цілям, дозволить зручно управляти рекламними кампаніями та бюджетами.

пошук ключових слів за якими клієнти шукають Ваш товар або послугу, грамотний їх розподіл та групування. Пошук та фільтрація “мінус-слів” для уникнення нецільових заходів на сайт.

проводимо правильні технічні налаштування згідно поставлених цілей, налаштовуємо додаткові рекламні кампанії, оголошення та банери.

обов’язково налаштовумо Google Analytics та необхідні цілі (заявка, дзвінок, покупка та ін.), щоб розуміти наскільки ефективно працює реклама, виявити найбільш ефективні ключові слова та оголошення.

перші 30 днів після запуску є дуже важливими і тому, протягом цього періоду, ми уважно слідкуємо за ходом рекламних кампаній та оперативно вносимо корективи.

контекстна реклама потребує постійного контролю та оптимізації, це може бути повязано зі збільшенням конкуренції, появою нових інструментів, зміною приорітетів бізнесу та ін. Рекомендуємо проводити оптимізацію рекламних кампаній не рідше ніж 2 рази на місяць.

Вартість налаштування реклами в Google Ads

від 150 $

______

Вартість послуг розраховується індивідуально. Щоб дізнатися ціну по Вашому проекту, заповніть експрес бриф!

Підводні камені

про які мало хто говорить

 ВІДСУТНІСТЬ ЦІЛЕЙ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Дуже часто реклама налаштовується без зрозумілої цілі, “просто щоб було”. На жаль такий підхід не працює і хорошого результату, як правило, немає.

 НАЛАШТОВУЮТЬ ДИЛЕТАНТИ

У сфері інтернет-маркетингу дуже часто зустрічаються спеціалісти-дилетанти, професіоналізм яких, Ви на жаль ніяк не зможете перевірити, напочатку. Навіть якщо людина добре володіє інструментом, вона може бути слабкою в маркетингу і недостатньо вникнути у Ваш бізнес.

 СКРИТІ ПЛАТЕЖІ ТА % ВІД БЮДЖЕТУ

Бізнес-моделі багатьох компаній побудовані таким чином, що вони не дають клієнту доступів до налаштованого рекламного кабінету. Після запуску реклами, з Вас може стягуватися % від витраченого бюджету за обслуговування. Тобто компаніям вигідно “зливати” якомога більше Ваших грошей.

 ДОПОМОГА СПІВРОБІТНИКА GOOGLE

Після самостійної реєстрації в системі контекстної реклами до Вас може зателефонувати співробітник компанії “Гугл” і запропонувати безкоштовно налаштувати рекламу. Оцінити ефективність таких налаштувань буде важко, а от по бюджету Ви відчуєте одразу, оскільки компанія заробляє на тому, що Ви витрачаєте більше грошей.

Чому налаштування варто

замовити у нас

 ЧІТКІ ЦІЛІ ТА ПОКАЗНИКИ

Перед налаштуванням реклами обов’язково формуємо та погоджуємо цілі з клієнтом. Також задаємо основні показники KPI, щоб можна було виміряти і оцінити результати.

 СЕРТИФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що рекламу буде налаштовувати спеціаліст який має відповідні навики та сертифікати. Наше агентство має офіційний статус партнера  Google, що підтверджує професіоналізм та високий рівень обслуговування клієнтів.

 НАЛАШТУВАННЯ “ПІД КЛЮЧ”

Налаштовуємо контекстну рекламу “під ключ” без комісій та скритих платежів. Клієнту повністю надається доступ до усієї статистики і до управління рекламою. Немає необхідності щомісяця платити комісію агентству. Ви можете у будь який момент звернутися до нас для проведення оптимізації.

 ЕКОНОМИМО ВАШ БЮДЖЕТ

Ми націлені на довготривалу та взаємовигідну співпрацю. Для нас важливо, щоб клієнтам було вигідно рекламуватися. Наше завдання оптимально використати Ваш рекламний бюджет та показати, що контекстна реклама працює для Вашого бізнесу!

Перегляньте наші роботи та кейси

Дізнайтеся яких результатів досягнули наші клієнти

Етапи налаштування контекстної реклами

Основні етапи нашої з Вами співпраці по рекламі в Google
ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯ БРИФУ ПІДРАХУЄМО ОСТАТОЧНУ ВАРТІСТЬ НАЛАШТУВАННЯ
1 ЗАПОВНЕННЯ ЕКСПРЕС-БРИФУ
ПОШУК, ГРУПУВАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛІВ, ПРОВЕДЕННЯ НЕОБХІДНИХ НАЛАШТУВАНЬ
2 ПРОЕКТУВАННЯ РЕКЛАМИ
НАЛАШТУВАННЯ КАМПАНІЙ, АНАЛІТИКИ, ЦІЛЕЙ, РОЗРОБКА ОГОЛОШЕНЬ. ЗАПУСК РЕКЛАМИ.
3 НАЛАШТУВАННЯ І ЗАПУСК
СУПРОВІД ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ ПРОТЯГОМ 30 ДНІВ ПІСЛЯ ЗАПУСКУ
4 МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД
ПРОВЕДЕННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ВНЕСЕННЯ КОРЕКТИВ У РАЗІ ПОТРЕБИ
5 ОПТИМІЗАЦІЯ

Часті запитання по контекстній рекламі

Від чого залежить вартість налаштування реклами?

Ціна залежить від цілей, кількості ключових слів, кількості категорій/груп товарів, типів рекламних кампаній та ін. Заповніть бриф і ми підрахуємо оптимальну вартість налаштування для Вашого проекту.

Чи надаєте консультації по запуску контекстної реклами?

У разі замовлення і оплати послуг Ви можете консультуватися по тих чи інших питаннях у наших інтернет-маркетологів. Вартість окремих індивідуальних консультацій по контекстній рекламі від 300 грн/год.

Скільки часу займає налаштування кампаній?

Зазвичай налаштування рекламних кампаній у нашому агентстві займає від 5-ти до 10-ти роб. днів. Більш точні терміни зможемо назвати після заповнення експрес-брифу.

Чи покращуєте вже налаштовані рекламні кампанії?

Зазвичай ми не беремося за оптимізацію рекламних кампаній, якщо вони налаштовувалися іншим спеціалістом/агентством. Проте можемо провести аудит, щоб виявити слабкі сторони та переналаштувати заново.

Як можна перевірити вашу роботу?

Ви зможете побачити Ваші оголошеня на перших сторінках пошукової ситеми Google, відчуєте збільшення кількості звернень з інтернету від потенційних клієнтів. Вся статистика переходів і оплат буде доступна в особистому рекламному кабінеті. Також, за потреби, ми надаємо звіти по основних показниках рекламних кампаній.

Як можна оплатити ваші послуги?

Оплату можна здійснити у вигляді 100% передоплати або розбити на 2 платежі (50% перед початком робіт і 50% після завершення робіт з налаштування). Оплатити за послуги можна готівкою, на розрахунковий рахунок (ФОП) або з ПДВ.

Залишились запитання?

Надішліть заявку та отримайте безкоштовну консультацію інтернет-маркетолога