Просування у соціальних мережах

Соціальні мережі – величезна база потенційних клієнтів. Сучасному бізнесу просто необхідно просувати себе в Facebook та Instagram, щоб здійснювати продажі

Ефективний SMM не може здійснюватися без стратегії просування та вибору оптимальних інструментів. Наші спеціалісти проаналізують Ваш бізнес, складуть стратегію та швидко залучать потенційних клієнтів у спільноту бренду.

Просування в соціальних мережах це хороша інвестиція, яка почне давати відчутні результати вже через 2-4 місяці.

Формула успішного SMM

перед початком роботи потрібно визначитися та чітко зафіксувати цілі просування у соціальних мережах. Цілі можуть бути основні і додаткові. Саме від цілей буде залежати вибір інструментів та побудова подальшої стратегії.

обов’язково описуємо основні портрети представників ЦА для того щоб краще зрозуміти їх потреби, болі, страхи і вподальшому генерувати контент з яким будуть взаємодіяти.

важливо правильно вибрати інструменти для роботи, сформувати тактику їх застосування для максимально ефективного використання наявних ресурсів та бюджету.

розробляються короткострокова (1 міс.) і довгострокова (3-6 міс.) стратегії просування у соціальних мережах, що дозволить досягнути поставлених цілей в рамках бюджету клієнта.

проводиться пошук цікавого контенту, обробка та інтерпритація під цільову аудиторію, розробляється креатив. Важливо класифікувати контент згідно його призначення. Запропонований контент проходить двоетапну перевірку та відправляється на публікацію.

готовий контент важливо правильно донести до цільової аудиторії та підписників сторінки. Визначається найбільш підходящий формат і час публікації, забезпечується початкова активність, відслідковується і аналізується взаємодія користувачів.

для швидшого досягнення результатів рекомендуємо активно використовувати рекламні інструменти, які пропонують соціальні мережі. В процесі роботи наші спеціалісти проводять усі необхідні налаштування та забезпечують супровід кампаній.

після того як цільова аудиторія підписалася на сторінку, потрібно постійно з нею працювати. Генерувати новий цікавий контент, давати відповіді на запитання, відслідковувати коментарі та звернення.

Вартість просування у соціальних мережах

від 150$/міс.

______

Вартість послуг розраховується індивідуально. Щоб дізнатися ціну по Вашому проекту, заповніть експрес бриф!

Підводні камені

про які мало хто говорить

 НЕЧІТКІ ЦІЛІ АБО ЇХ ВІДСУТНІСТЬ

Дуже часто клієнт не до кінця розуміє для чого йому соціальні мережі, робота ведеться без чіткого розуміння цілей та метрик. В результаті бюджет та час втрачено, а очікування не виправдалися.

 НЕМА РОЗУМІННЯ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ

На сторінці публікується інформація, яка не є цікавою для потенційних клієнтів бізнесу. На такий контент аудиторія слабо реагуює, а алгоритми соціальних мереж показують його дуже рідко.

 “ПРИМІРКА” КОНТЕНТУ НА СЕБЕ

Всі сили можуть бути покладені на те, щоб зробити контент який буде подобатися лише замовнику (директору). При такій роботі основні цілі та цільова аудиторія ставляться на друге місце.

 ВЕЛИКІ ОБІЦЯНКИ

Від багатьох підрядників можна почути, що за допомогою соціальних мереж ми “збільшимо ваші продажі”, “приведемо готових клієнтів” і т.д. Так, дійсно, маркетинг в соціальних мережах з часом відіб’ється на вхідному потоці заявок, але не кожен бізнес готовий їх правильно та швидко обробляти.

Чому просування варто

замовити у нас

 ДОТРИМУЄМОСЯ ЦІЛЕЙ ТА ПОКАЗНИКІВ

Кожного місяця ми переглядаємо і погоджуємо цілі, дотримуємося основних показників. Надаємо зрозумілі звіти по ефективності контенту та активності аудиторії Вашої сторінки у соціальних мережах.

 РОЗУМІЄМО ДЛЯ КОГО ПИШЕМО

Під час роботи над кожним проектом ми глибоко аналізуємо цільову аудиторію. Унікальна методика роботи з контентом дозволяє знайти підхід і отримати відгук від будь-якого сегменту користувачів соціальних мереж.

 КОНТЕНТ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ

Робимо контент і рекламні оголошення в першу чергу для цільової аудиторії. В кожній публікації закладено розуміння для чого вона створювалася і який результат може принести згідно загальної стратегії.

 МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми гарантуємо досягення показників, які напряму залежать від нашої роботи та виділеного бюджету. Стараємося адекватно оцінити доступні ресурси та використати їх з максимальною вигодою для Вашого бізнесу.

Перегляньте наші роботи та кейси

Дізнайтеся яких результатів досягнули наші клієнти по SMM

Етапи нашої з Вами роботи

Етапи просування у соціальних мережах
Після заповнення брифу підрахуємо остаточну вартість просування
1 Заповнення експрес-брифу
РОЗРОБЛЯЄМО ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА СТРАТЕГІЮ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ/БРЕНДУ
2 РОЗРОБКА БАЗОВОЇ СТРАТЕГІЇ
РОЗРОБЛЯЄМО, ПРЕЗЕНТУЄМО І ПОГОДЖУЄМО КОНТЕНТ ПЛАН
3 РОЗРОБКА КОНТЕНТ ПЛАНУ
ПУБЛІКАЦІЯ КОНТЕНТУ НА СТОРІНКУ, НАЛАШТУВАННЯ І СУПРОВІД РЕКЛАМИ
4 ПУБЛІКАЦІЯ І РЕКЛАМУВАННЯ
ПОСТІЙНА РОБОТА З АУДИТОРІЄЮ ТА ПЕРІОДИЧНЕ ЗВІТУВАННЯ ПО РОБОТІ
5 РОБОТА З АУДИТОРІЄЮ

Відповіді на часті запитання по SMM

Як оцінити ефективність реклами та загалом просування?

Після завершення рекламної кампанії та після кожного розрахункового періоду ми надаємо детальні звіти по основних показниках, спільно робимо висновки і коригуємо стратегію просування.

Як здійснюється оплата за рекламу Facebook?

За послуги рекламування у Facebook (рекламний бюджет) Ви сплачуєте безпосередньо зі своєї картки/рахунку. Також можлива оплата через агентство з комісією 20%. Для Вашої сторінки налаштовується окремий рекламний кабінет де будуть створюватися усі рекламні кампанії. 

Хто займається підготовкою і публікацією контенту?

Пошуком, підготовкою і публікацією контенту займається контент-менеджер спільно з smm-спеціалістом та інтернет-маркетологом. Робота відбувається у тісній співпраці з клієнтом, за потреби клієнт може самостійно публікувати інформацію на сторінку попередньо узгодивши це з агентством.

Чи погоджується контент з клієнтом?

Так, весь контент попередньо надсилається відповідальній людині на погодження і після затвердження публікується на сторінку. Це також стосується і рекламних оголошень.

Від чого залежить вартість просування?

Вартість залежить від Ваших цілей, бюджетів, ніші та набору додаткових послуг, які будуть використовуватися під час роботи. Для розрахунку вартості необхідно заповнити експрес-бриф.

Які гарантії Ви можете надати?

В залежності від пакету послуг, ми можемо надати гарантії по кількості підписників, охопленні, переходах і т.д

Як можна оплатити Ваші послуги?

Оплата здійснюється у вигляді 100% передоплати перед початком розрахункового періоду. Оплатити за послуги можна готівкою, на розрахунковий рахунок (ФОП) або з ПДВ.

Залишились запитання?

Надішліть заявку та отримайте безкоштовну консультацію SMM-спеціаліста