Розробка Landing Page

Landing page – це односторінковий сайт, завдання якого зацікавити потенційного клієнта продуктом чи послугою та отримати його контакт.

Наша команда розробляє не просто «красиві лендінги», а повноцінний інструмент залучення клієнтів з інтернету під ключ. Маркетологи глибоко аналізують Ваш бізнес, цільову аудиторію та її потреби. Саме детальний аналіз і гармотний підхід до проектування дозволяють отримати максимальні результати.

Якісно розроблений landing page окупляє себе вже через кілька тижнів після запуску!

Формула успішної Landing Page

“занурюємося” у бізнес клієнта, аналізуємо цільову аудиторію, конкурентів, аналогічні товари і послуги їх переваги та недоліки. Складаємо портрети цільової аудиторії, пишемо вигоди для потенційних клієнтів. Формуємо переваги та сильні сторони бізнесу.

при розробці проекту спочатку розробляємо концепцію (макет/пропотип), на якій показано логічне розміщення блоків і яку за потреби можна підкоригувати перед розробкою дизайну. Також ми формуємо унікальну торгову пропозицію (УТП) виходячи з попереднього аналізу бізнесу.

розробляємо дизайн згідно психології цільової аудиторії, візуально розставляємо акценти та підкреслюємо важливі моменти. Також пишемо правильні продаючі тексти і заголовки використовуючи технології AIDA, 4U та інші.

Landing Page розробляєтся на найбільш популярній та зручній системі управління сайтами. Ви зможете легко редагувати інформацію на сайті без втручання програміста. 

всі проекти робимо адаптивними під мобільні пристрої (не окрема мобільна версія, а адаптивна яка підлаштовується під розмір екрану користувача), тобто сайтом буде зручно користуватися з мобільного.

після розробки сайту, налаштовуємо контекстну рекламу. Робимо налаштування максимально об’ємним, щоб витиснути максимум цільових переходів на сайт та досягнути поставлених цілей. Для всіх клієнтів налаштовуємо наступні типи кампаній: пошукова, банерна (медійна) та ремаркетинг. Обов’язково ставимо систему аналітики – Google Analytics та необхідні цілі (наприклад, відправка заявки).

налаштування сервісів комунікації таких як онлайн чат та сервіс зворотнього дзвінка. Налаштування call-трекінгу – це система яка дозволяє відслідкувати усі дзвінки з сайту та за потреби їх прослуховувати. проводимо тестування елементів та блоків на сайті, тестування рекламних кампаній та ключових слів.

після створення сайту та запуску реклами протягом 30 днів надаємо безкоштовні консультації, оптимізуємо рекламні кампанії, аналізуємо поведінку користувачів. Після 30 днів клієнт отримує повністю налагоджену, протестовану і працюючу “машину для генерації заявок” під ключ.

Вартість розробки Landing Page

від 780 $

______

Вартість послуг розраховується індивідуально. Щоб дізнатися ціну по Вашому проекту, заповніть експрес бриф!

Підводні камені

про які мало хто говорить

 СЛАБКИЙ МАРКЕТИНГ

При розробці сайту мало уваги приділяється проектуванню та дослідженню цільової аудиторії. Як наслідок, сайт не закриває усі питання потенційного клієнта, на виході має низьку конверсію і реклама себе не опупляє.

 ВІДСУТНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Досить часто компанії пропонують лише розробку сайту, після цього виявляється, що потрібна ще і реклама. Як правило рекламою починає займатися інше агентство, яке у разі незадовільних результатів перекладає відповідальність на розробників.

 ПРИВ’ЯЗКА ДО КОМПАНІЇ-РОЗРОБНИКА

Бізнес-моделі деяких компаній на ринку є такими, що після розробки вони “змушують” Вас постійно платити за користування сайтом. Якщо Ви відмовляєтеся платити, то можуть заблокувати сайт або відключити рекламу.

 РОЗРОБКА МОЖЕ СИЛЬНО ЗАТЯГНУТИСЯ

У випадку розробки проекту частинами, існують великі ризики зриву проекту на одному із етапів, особливо коли виконавці різних етапів між собою слабо комунікують. Може статися таке, що якийсь із етапів прийдеться повністю переробляти, а це додаткові витрати і зрив усіх термінів.

Чому розробку варто

замовити у нас

 АКЦЕНТ НА МАРКЕТИНГУ

Над Вашим проектом буде працювати мінімум 3 маркетологи з досвідом роботи більше 5 років. Ми можемо придумати і спроектувати унікальну концепцію, яка буде відмінно працювати на Вашу цільову аудиторію.

 ВІДПОВІДАЄМО ЗА РЕЗУЛЬТАТ

Ми будемо супроводжувати Ваш проект від самого початку. Після розробки буде запущено рекламні кампанії та потік потенційних клієнтів на Landing Page. Результатом нашої роботи є те, щоб Ви отримали необхідну кількість заявок на товар або послугу!

 LANDING PAGE “ПІД КЛЮЧ”

Замовивши проект у нас, Вам не прийдеться постійно платити за його підтримку. Ми пропонуємо налагоджену систему для генерації заявок “під ключ”. Ви платите 1 раз і стабільно отримуєте вигоду від цього інструменту.

 РОЗРОБКА І ЗАПУСК ЗА 21 ДЕНЬ

Якщо Ви співпрацюєте з нами, то ризики зриву термінів повністю відсутні. У нас команда стабільних та відповідальних людей, які зацікавлені максимально швидко та якісно запустити Ваш проект. Гарантії по термінах додатково фіксуються в договорі.

Перегляньте наші роботи та кейси

Дізнайтеся яких результатів досягнули наші клієнти

Етапи розробки Landing Page

Основні етапи нашої з Вами співпраці
Після заповнення брифу підрахуємо остаточну вартість проекту
1 Заповнення експрес-брифу
Розробка попереднього макету майбутнього сайту
2 Аналіз та розробка прототипу
Розробка дизайну, верстка та програмування необхідних модулів
3 Дизайн та програмування
Налаштування контекстно реклами в Google Adwords
4 Налаштування реклами
Отримує машину для генерації заявок під ключ
5 Стабільний потік заявок

Часті запитання по Landing Page

Від чого залежить вартість розробки Landing Page?

Остаточна вартість нашого продукту залежить від наявних ресурсів у клієнта (брендбук, відеоролики, відгуки і т.д), необхідності розробки складного калькулятора, функції “мультилендінг”, потреби в рекламі та ін. Заповніть бриф і ми підрахуємо для Вас точну вартість розробки.

Чи робите ви сайти адаптивними під мобільні пристрої?

В еру мобільних пристроїв обов’язково всі сайти повинні бути адаптивними. Всі наші Landing Page ми робимо максимально пристосованими під мобільні пристрої і максимально швидкими.

Яку конверсію і кількість заявок я отримаю?

Тут все індивідуально і залежить від ринку, ніші, товару, пропозиції, цільвої аудиторії, сезонності, попиту і ще ряду інших факторів. Тому неможливо назвати і гарантувати конкретні цифри. Ви можете замовити попереднє дослідження, у якому ми зробимо прогноз для Вашої ніші.

Чому так дорого? Інші компанії можуть зробити дешевше

Дешево не означає якісно. Якщо Вам пропонують розробку Landing Page за менше ніж 500$, то варто насторожитися, швидше за все це буде робити студент на готовому шаблоні або конструкторі. Перед тим як прийняти рішення, будь ласка, проаналізуйте які опції включено у вартість та зробіть правильне порівняння.

Чи можете ви дати якісь гарантії?

Так, ми даємо певні гарантії для усіх наших клієнтів. Наприклад, якщо після запуску Landing Page, протягом періоду маркетингового супроводу, не буде жодної заявки, то ми повернемо 50% від загальної вартості.

Як можна оплатити Ваші послуги?

Оплату можна здійснити у вигляді 100% передоплати або розбити на 3 платежі після закриття етапів робіт (50%, 30%, 20%). Оплатити за послуги можна готівкою, на розрахунковий рахунок (ФОП) або з ПДВ.

Залишились запитання?

Надішліть заявку та отримайте безкоштовну консультацію інтернет-маркетолога