Відгуки про компанію WebPROFIT

Відгуки клієнтів про співпрацю з нами
Звичайний корпоративний сайт не давав очікуваного результату по заявках і продажах, а конкуренція на ринку заставляла діяти і шукати нові можливості. Ми вирішили розробити продаючий сайт - Landing Page.
Компанію WebPROFIT знайшли в інтернеті і прийняли рішення спробувати розпочати співпрацю, хоча і дуже переживали за правильність вибору підрядника. Дивувала невисока на той час ціна, так як ми розуміли, що якісний продукт повинен коштувати щонайменше в два-три рази більше.
Отримавши попередню консультацію від спеціалістів WebPROFIT, ми зрозуміли що маємо справу дійсно з професіоналами-маркетологами.
Кінцевий результат перевершив наші сподівання. Конверсія лендінгу в заявку або дзвінок становила більше 30% і зараз він є основним джерелом лідів та клієнтів як в Україні так і за кордоном.
Дотепер співпрацюємо з компанією WebPROFIT, спільно розробили і просуваємо інтернет-магазин по нашій тематиці, припиняти співпрацю не плануємо.
Дмитро Борисович (ALMAZ)
Після сумного негативного досвіду з кількома великими SEO конторами, які називають себе лідерами в просуванні, розпочала співпрацю з WebPROFIT. Співпрацюємо вже більше двох років і я дуже рада, що нарешті знайшла дійсно хороших SEO-фахівців.
Перший плюс - абсолютна відкритість в роботі, всі питання розяснюються. У мене є чітке розуміння за що я плачу гроші, і що робить людина для того щоб просунути мій сайт.
Наша тематика не проста - це косметологія і лазерна епіляція, але я спостерігаю помітне зростання позицій в Гугл. Бачу також і можу виміряти ефективність по контекстній рекламі, яку мені теж ведуть спеціалісти WebPROFIT.
Рекомендую усім! Хороші спеціалісти, які знають свою справу!
Оксана Василівна (АстраНова)
Напочатку розвитку бізнесу я самостійно займався налаштуванням та підтримкою контекстної реклами в Google. Результати були непогані, але хотілося краще та й конкуренти не спали і потрібно було багато часу тратити на управління рекламними кампаніями.
Спеціалісти WebPROFIT запропонували провести безкоштовний аудит моїх налаштувань та показників по контекстній рекламі. В процесі аудиту виявилося, що реклама може працювати набагато краще, мені вказали на помилки, які я допустив та запропонували повністю переналаштувати рекламу.
Я спочатку насторожився, бо в мене ітак ніби все працювало. Але хлопці були настільки впевнені у своїх силах, що запропонували оплатити їх послуги після того, як покажуть результат.
Дійсно після 1 місяця роботи, я побачив відчутні результати і головне зекономив більше третини рекламного бюджету.
Зараз компанія WebPROFIT комплексно допомагає нам у сфері інтернет-маркетингу. Я відчуваю, що мій бізнес у надійних руках професіоналів!
Іван Мельниченко (Origami)

Відеовідгуки про нашу роботу