Просування кредитів (SEO)

Просування сайту (SEO) фінансової тематики (мікрокредити)

Як відомо, кредитна тематика є досить конкурентною в Україні. Тим не менше, завдяки грамотній стратегії та професійному підходу до справи можна досягнути досить хороших результатів.

Клієнт: Всі кредити
Тип проекту: SEO

Опис проекту

Над проектом наша команда працювала напротязі 20-ти місяців. За цей час було зроблено багато роботи, як по контенту, так і в плані зовнішньої оптимізації.

Усіх деталей проекту описувати не будемо, а лише зробимо певні висновки:

  • для просування сайту кредитної тематики краще брати тематичний домен з історією, а не реєструвати новий. З новим доменним ім'ям перші відчутні результати будуть аж на 13-ий, 15-ий місяць просування. 
  • у нашому випадку брався домен з віком 3-5 років, близький по тематиці, але сайт виносився на піддомен, це дозволило швидше отримати результати і уникнути так званої "пісочниці" пошукових систем.
  • завдяки грамотній структурі, продуманій технічній стратегії, якісній масі зовнішніх посилань та регулярному оновленні контенту, вдалося отримати перші відчутні результати вже на 8-ий місяць роботи над проектом.
Просування кредитів онлайн

Отримані результати

За 20 місяців роботи над проектом, нам вдалося суттєво збільшити видимість проекту в ніші онлайн кредитування. Пікові значення відвідуваності ресурсу 750-800 сеансів на добу, тільки з органічного пошуку. Середня кількість заявок на кредит 30-40 шт./день.

Готові працювати з нами?

Заповніть експрес-бриф і ми підрахуємо вартість просування Вашого проекту