38 000 підписників та регулярні продажі турів для туристичної агенції

Кейс просування проекту туристичної тематики протягом 1 року, результати якого дають щомісячний потік заявок на нові тури по Україні та за кордоном.

 

Одразу хочемо зазначити, що особливістю проекту була відсутність сайту, а соціальна мережа Facebook розглядалася як єдина платформа для просування турів.

Клієнт: Цікава Україна
Тип проекту: SMM

Опис процесу просування

Стартовими цілями проекту були: збільшити базу підписників сторінки, генерувати цікавий контент для них, а також рекламувати пропозиції турів по Україні.

 

Перші рядки стратегії одразу ж визначили цільову аудиторію, яку складала молодь віком від 26 до 40 років. Цих людей ми ідентифікували як найбільш платоспроможних та активних у соцмережі Facebook. Їхня частка у загальній стратегії складала близько 80%.

 

Через відсутність сайту, як надійної платформи для розміщення на ньому подій та прийому заявок, ми вирішили використати інструменти Facebook, а саме публікування подій у окремому розділі. Це дало неабиякий поштовх для збільшення охоплення, оскільки до цього клієнт розміщував усі дописи на сторінці (без хештегів, рубрик чи інших способів сегментації контенту).

 

Також у перші місяці співпраці ми пішли шляхом активного залучення людей на сторінку через рекламу на вподобання (що давало нам в середньому 0,03$ за вподобання сторінки) та запуску конкурсу з розіграшем квитків на будь-який тур.

 

Протягом півроку ми активно займались платним просуванням подій та «збирали» відповіді на події серед користувачів. Пізніше, ці відповіді ми використовували для ретаргетингу та створення схожих аудиторій. Ціна відповіді на схожу аудиторію при цьому знижувалась щомісячно, в середньому на 0,05$.

Охоплення у Facebook
Результати просування у Facebook

Результати просування

За 13 місяців співпраці на сторінку підписалось 37 020 користувачів. 

 

Загальне місячне охоплення публікацій склало близько 150 тис.

Готові працювати з нами?

Заповніть експрес-бриф і ми підрахуємо вартість просування Вашого проекту