Розрахувати вартість

×

Замовити дзвінок

×

Головна > Блог

Вбивці конверсії: топ 9 фраз, які відштовхують відвідувачів

Топ 9 фраз, використання яких для характеристики бізнесу абсолютно неприйнятне. Мова піде про різноманітні кліше та словоформи, які давно усім набридли.

8 складових успішного сайту

Хто з нас не хоче, щоб його бізнес був популярним серед цільової аудиторії і приносив чималий прибуток? У цьому відео ми покажемо вам простий, надійний та ефективний шлях з 8 елементів до сучасного успішного сайту.

Що допоможе обійти конкурентів у пошуковій видачі?

Чи відомо Вам, як пошукові системи розставляють у чергу сайти у відповідь на пошуковий запит? Є низка критеріїв, за яким Google, Yandex та інші пошукові системи визначають, на яку позицію поставити ваш сайт.

Для чого Вашому бізнесу потрібні соціальні мережі?

Соціальні мережі — найпопулярніший спосіб проведення вільного часу. Майже кожен із нас, від малого до великого проводить час онлайн на роботі, навчанні чи вдома.

Контекстна реклама – доступний метод просування товарів і послуг

Контекстну рекламу справедливо вважають простим, необхідним і ефективним способом залучення клієнтів через інтернет.

E-mail маркетинг - не спам, а інструмент для розвитку бізнесу

E-mail-маркетинг – це порівняно простий і доступний спосіб донести певну комерційну пропозицію у вигляді електронного рекламного листа до цільової аудиторії. Це не спам...

Семантичне ядро - ефективний шлях залучення клієнтів

Вирішити проблему просування свого сайту в інтернеті можна тільки за допомогою кропіткої професійній оптимізації, яка підвищить рейтинг проекту в пошукових системах і приверне потенційних клієнтів.

Вебінар по просуванню в соціальних мережах

10 листопада Компанія "WebPROFIT Україна" спільно з "Час на мандри" провели практичний вебінар по просуванні в соціальних мережах.

Підпишіться на нашу розсилку та отримуйте більше цікавого!

Ми в соцмережах: